Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/web/www.jarvekylakodu.ee/webroot/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/web/www.jarvekylakodu.ee/webroot/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/web/www.jarvekylakodu.ee/webroot/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Maidu tee – Järvekülakodu

Maidu tee kodud

Kaasaegsele perele mõeldes oleme Maidu tee elamud kavandanud avarate, energiasäästlike ja vaiksetena. Lisamugavust loovad hoolikalt läbimõeldud juurdepääsuteed ja hea ühendus Tallinnaga.

Maidu tee privaatne elamurajoon koosneb 23 maatükist, mille suurus jääb 1500 – 2300 m2 vahele. Igale krundile saab ehitada ühe elamu koos kõrvalhoonega.

Teie mugavuse huvides oleme juba ära teinud liitumised elektri, vee ja kanalisatsiooniga. Samuti on vallale üle antud sõidutee, kergliiklustee ja tänavavalgustus.

Valgusküllasus

Kui hindate rohket valgust ja lihtsust, leiate endale sobiliku variandi kolme loodud tüüpprojekti hulgast. Sobiva kodu valimisel võite silmas pidada kahte erinevust. Osade majade juurdepääs krundile on põhja-, teistel aga lõunakaarest. Samuti on osad tulevastest kodudest ühe- ja teised kahekordsed.

Kõik variandid toetavad teie pere võimalikult valgusküllast ja lihtsat elu, paigutades vanemate ja laste toad üksteisest mõistlikule kaugusele. Kõik majad avanevad mitmesse eri suunda – nii saavad teie liikmed päeva eri aegadel rohkem päikest nautida. Eesti oludes võib see aga tähendada erinevust lihtsalt hea ja erakordse elu vahel.

Stiilne viimistlus

Lihtsus ja looduslähedane mõttelaad peegelduvad ka Maidu tee kodude välisviimistluses. Iga maja on koondatud ühtseks stiili-tervikuks, mida aitab rõhutada välispindu tooniv tumehall krohv.

Sama värvi on ka räästaplekid ja vihmaveetorud. Uste ja akende raamid on aga helehallid ning kõik klaasid läbipaistvad ja loomulikud ehk toonimata.

Mugav juurdepääs

Paigutame majad tänava suhtes nii, et pääsete mööda sissesõiduteed võimalikult otse koduukse ja garaažini.

Maidu teelt toob elamuteni väljaehitatud tänav, kus saavad turvaliselt liikuda nii jooksvad lapsed ja jalakäijad kui ka rahulikult liikuvad sõidukid.

Muretsema ei pea millegi pärast, sest bussipeatus, kool, lasteaed, kauplused ja isegi Tallinna kesklinn ei ole kunagi kaugel.

Looduslähedus

Majade õuele oleme kavandanud murukatte ja kõrghaljastuse, mis lubavad privaatsetel kruntidel ümbritsevaga ühte sulada.

Maidu tee elukeskkond on noor ja see lubab haljastuse luua vastavalt oma maitsele. Kõigile kruntidele on planeeritud külvata tihe muru ja istutada vähemalt viis hoonete suhtes maitsekalt paigutatud puud.

Kindel ja säästlik ehitus

Majade kandeseinteks on Fibo blokkidest välisseinad. Erandiks on vaid elu- ja söögitoa valgusküllasust toetavad klaasseinad, mille kandvaks osaks on kaks vaoshoitud terasposti. Sama lahendust kasutame ka maja keskel paikneva aatriumi neljas nurgas.

Teie tulevase kodu energiamärgis on vähemalt B ning maja säästlikkuse tagavad maaküte ja keskkonnasõbralik soojustagastusega ventilatsioon.

* Parima kvaliteedi ja hinna tagamiseks võib Järveküla Kodu OÜ ehitus- ja arhitektuurilahendusi muuta.